LED reflektory

Ako správne vybrať vonkajší LED reflektor?

Ako správne vybrať vonkajší LED reflektor?

Výber vonkajšieho LED reflektora je dôležitým rozhodnutím, ktoré môže zmeniť celkový vzhľad vašej záhrady alebo exteriéru domu. Predstavujeme vám kľúčové tipy, ktoré by vám mohli v tomto rozhodnutí pomôcť.

Použitie reflektora

Vonkajší reflektor môže zvýrazniť najlepšie časti vašej záhrady, či už ide o okrasné rastliny, jazierka, vodopády alebo iné architektonické detaily. Môžete tiež osvetliť vianočné dekorácie, čísla domov alebo prijazdové cesty.

IP krytie pre reflektor

Je dôležité zabezpečiť, aby váš LED reflektor bol dostatočne odolný voči vode a prachu. Kým reflektory pod strechou môžu byť IP44, reflektory vystavené počasiu by mali mať minimálne IP54 alebo IP65.

Typy reflektorov na trhu

Na trhu môžete nájsť rôzne typy reflektorov, od tých s vypínačmi až po tie s čidlami pre automatické zapnutie. Solárne reflektory sú úspornou voľbou, zatiaľ čo inteligentné reflektory vám umožňujú úpravu svetelných parametrov prostredníctvom mobilných aplikácií.

Výhody LED reflektorov

LED reflektory ponúkajú nielen energetickú účinnosť, ale aj vysokú svietivosť a dlhú životnosť. Sú odolné voči častému zapínaní a vypínaní a majú dlhú životnosť, čo ich robí ideálnymi pre dlhodobé vonkajšie použitie.

Kombinovanie reflektorov s iným osvetlením

Na dokonalý vzhľad vašej záhrady môžete kombinovať reflektory s inými svetlami, ako sú nástenné svetlá, LED pásy alebo stolné lampy, aby ste vytvorili útulnú atmosféru pre vonkajšie posedenia.

Prečítajte si viac o LED reflektoroch a iných produktoch na našej webovej stránke feim.sk a zvoľte si ten pravý reflektor, ktorý splní vaše požiadavky a oživí váš exteriér.Produkty z kategórie led reflektory

FARO 9308 Hliníková tyč
Firma Redo GROUP ponúka zákazníkom širokú škálu moderných, dizajnových, záhradných a priemyselných svietidiel.Predĺžená stĺpiková základňa, výška 250mm.

InnoGreen CUBIC 2.0 PRIMELine svetlá biela 840
Jasný LED reflektor CUBIC 2.0 - vhodný na vnútorné aj vonkajšie použitie vďaka krytiu IP65LED reflektor CUBIC 2.0 PRIMELine je energeticky účinný vysoko výkonný reflektor s jasnými LED diódami. Má robustné a ploché hliníkové puzdro...

Newgarden Chloe Plant solárna stojaca lampa drevo
LED solarna lampa Chloe Plant s hrotom a chodidlom, ako aj diaľkovým ovládaním S LED solarna lampa Chloe Plant je možné efektívne usporiadať každú záhradu. Originálne stojaca lampa na solárny pohon je možné uviaznuť pomocou hrotu zeme...

Otočné a výkyvné vonkajšie nástenné svetlo 643
Kvalita a dizajn MADE IN GERMANY Dá sa otočiť o 360 stupňov, otočiť o 120 stupňov Stupeň krytia IP54 S montážnou doskou Nástenný držiak D 10,5 cm Najvyššie štandardy kvality - vyrobené v Nemecku Výrobca týchto vonkajších svetiel sa...

Výkyvné exteriérové bodové svetlo Helio sivé
LEDS-C4 Výkyvné exteriérové bodové svetlo Helio sivé, hliníková zliatina, sklo, GU10, 50W, L: 10 cm, K: 18cm

Prečítajte si aj naše ďalšie články


Lubomír Slavo

Lubomír Slavo